IT služby pro lékaře

Poskytujeme profesionální IT služby lékařům po celé České republice

Historie naší společnosti začala v roce 2010. Od té doby se nám podařilo vybudovat si jedinečné know-how a pomohli jsme dosud 350 ordinacím. Naše motto je: "Spokojený lékař = Spokojený pacient"

Náš tým

Ing. Martin Horák

CEO, IT specialista

martin.horak@myhory.cz 

+420 731 619 783

Ing. Jakub Mejstřík

IT specialista

jakub.mejstrik@myhory.cz 

+420 722 944 088

Ing. Adéla Horáková

CFO & COO

adela.horakova@myhory.cz

+420 777 185 789


Reference

MUDr. Lucie Bosová

S myHory sice spolupracuji teprve krátce, ale jsem s jejich službami naprosto spokojená!

MUDr. Ivana Kolářová

S panem inženýrem spolupracujeme od roku 2013 a z mé strany je to jen spokojenost. Naprosto profesionální přístup, skvělá komunikace, vždy ochotně se vším pomůže a poradí.

MUDr. Halyna Markin

S panem inženýrem spolupracujeme od roku 2013 a z mé strany je to jen spokojenost. Naprosto profesionální přístup, skvělá komunikace, vždy ochotně se vším pomůže a poradí. Všem vřele doporučuji.


MUDr. Jana Pelánová

Pan inženýr opravdu perfektně rozumí své práci, vyřeší vše. Naprostá spolehlivost, ochota, rychlost, nadstandardní dostupnost.


MUDr. Jindřich Pohl

S panem Ing. Horákem spolupracuji od roku 2013. Velmi mi pomohl při rozjezdu mé privátní pediatrické praxe. Bez něj si chod mé ambulance nedovedu představit. Je velmi ochotný, profesioální, flexibilní a inovativní. A zároveň pozitivní, usměvavý a klidný a má se mnou nezměrnou trpělivost v mém technickém ignorantství.

MUDr. Marcel Růžička

S Ing. Martinem Horákem a s jeho prací, ochotou, vstřícností i přátelským přístupem při řešení problémů s programem Gyrus i při vykazování zdravotním pojišťovnám velmi spokojen. Zatím jsem nepoznal jiného takového IT odborníka. Jeho služby i Gyrus mohu všem kolegům jen doporučit, protože nám pomáhá i nad rámec svých pracovních povinností.


© Copyright myHory
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!